Sport

Putovanje na dva kotača: Moto hodočašće u Međugorje

Putovanje na dva kotača: Moto hodočašće u Međugorje

Ova je skupina bila jedina iz Srbije na ovom okupljanju ljubitelja moto sporta iz nekoliko europskih zemalja, na druženju uz duhovnu obnovu

 

 

 

Točno prije dva tjedna, u petak 13. svibnja, negdje oko sedam sati izjutra, pred crkvom sv. Terezije Avilske u Subotici bila su parkirana tri Suzuki motorkotača, a njihovi vozači skupa sa suprugama unutar bazilike molili su za sretan put na tradicionalno moto hodočašće koje se svake godine organizira u Međugorju.

Dražen Prćić

Opširnije u tiskanom izdanju

Tags:

  • #Hodočašće
  • #Međugorje
  • #BunaHodočašće
  • #Međugorje
  • #Buna
Najave

13. 11. Koncert Gorana Karana u Subotici

H. R. | 13. studenoga 2025.

Koncert Gorana Karana pod nazivom Zvuci Dalmacije bit će održan 13. studenoga u Subotičkoj sinagogi.

14. 11. Bunjevci bez granica u Subotici

H. R. | 14. studenoga 2025.

VIII. Festival kulturne baštine Bunjevci bez granica će biti održan u petak 14. studenoga u svečanoj sali HKC-a Bunjevačko kolo u Subotici, s početkom u 20 sati.