Sport

Davorin Kuntić: I dalje smo u igri za najviši plasman

Davorin Kuntić: I dalje smo u igri za najviši plasman

Zadovoljan sam svojom igrom i minutažom koju dobivam na prvenstvenim susretima, jer u prosjeku na terenu provedem oko 25 minuta, kaže mladi košarkaš

 

 

Izjednačenost B košarkaške lige Srbije, u kojoj se natječe momčad KK Spartak, doprinijela je okolnosti da se i pored nešto lošijeg starta, Subotičani nalaze na petoj poziciji sa samo dva boda zaostatka za vodećim dvojcem i realnim šansama za borbu na vrhu prvenstvene tablice. Jedna od uzdanica momčadi trenera Blagoje Ivića, jamačno je i playmaker Davorin Kuntić, dobitnik stipendije za 2012. godinu koju mladim sportašima dodjeljuje Fundacija za razvoj sporta grada Subotice.  

Dražen Prćić

Opširnije u tiskanom izdanju i u internetskom izdanju za pretplatnike

Tags:

  • #Davorin Kuntić
  • #SpartakDavorin Kuntić
  • #Spartak
Najave

15. 12. - 28. 12. Godišnja kolektivna izložba slika Croarta

H. R. | 28. prosinca 2025.

Hrvatska likovna udruga Croart organizira redovitu godišnju izložbu slika svojih članova i gostiju nastalih na Umjetničkoj koloniji Panon 2025

31. 01. »Veliko prelo 2026.« u Subotici

H. R. | 31. siječnja 2026.

HKC Bunjevačko kolo organizira Veliko prelo 2026. koje će biti održano u subotu, 31. siječnja 2026., u dvorani Tehničke škole Ivan Sarić u Subotici, s početkom u 20 sati. Doček gostiju je od 19 do 20 sati, kada počinje službeni dio programa. 

07. 02. Gupčev bal u Tavankutu

H. R. | 7. veljače 2026.

HKPD Matija Gubec organizira XVII. Gupčev bal, koji će se održati 7. veljače 2026. godine u velikoj dvorani Doma kulture u Donjem Tavankutu. Gosti se očekuju od 19 sati. Za dobru zabavu pobrinut će se TS Biseri iz Subotice te TS Astal iz Požege.